o_firmie oferta galeria kontakt
'
PPUH TORA
ul. Św. Rocha 27A
27-215 Wąchock

tel./fax 41 275 22 74
kom. 508 280 607

mail: tora@tylko.net

Siatka cięto-ciągniona

Naszym klientom oferujemy wyroby metalowe o doskonałej jakości, dopasowane do potrzeb i spełniające najwyższe wymogi jakościowe oraz wytrzymałościowe.

Siatka cięto-ciągniona ma sama w sobie wiele zalet, jednak dzięki dbałości o najdrobniejsze detale, nadajemy jej w procesie produkcji parametry, które zadowolą gusta najbardziej wymagających konstruktorów.


schemat

Podstawowe wielkości oczek:
wymiary1

Siatka cięto ciągniona, jej zalety i zastosowania

Czego możesz oczekiwać po naszych produktach? Niezawodności i szerokiego spektrum zastosowań. Siatka cięto-ciągniona naszej produkcji idealnie nadaje się do wykorzystania we wzornictwie przemysłowym i szeroko pojętym budownictwie. Oferowane przez nas wyroby idealnie nadają się na ogrodzenia, uziemienia, elementy elewacji nowoczesnych (i nie tylko) budynków, oraz wszelkiego rodzaju ścieżki komunikacyjne, stopnie czy inne elementy konstrukcyjne.

Nasze produkty są wytrzymałe, nawet pod zwiększonym obciążeniem, a każdy z nich możemy dostosować do twoich potrzeb, zmieniając rodzaj oczek lub materiały użyte do wyrobu siatki.

Możesz zamówić u nas siatki do dowolnych zastosowań technicznych lub budowlanych. Nasze wyroby doskonale sprawdzają się w roli osłon, obudów i filtrów, ale też urządzeń, elementów wentylacyjnych, zastosowań przemysłowych – w istniejących lub nowo powstających instalacjach i budynkach oraz elementy dekoracyjne w budownictwie.


Siatki mogą być wykonane z blach:
strzalka stalowych,
strzalka ocynkowanych,
strzalka aluminiowych,
strzalka miedzianych,
strzalka mosiężnych.
Grubość blachy: od 0,3 do 3 mm.
Max szerokość siatki: 2000 mm.
Szerokość blachy: do 1250 mm.
Długość oczka: od 2 do 100 mm.
Szerokość oczka: od 1,5 do 50 mm.

Zastosowanie siatek cięto-ciągnionych:
strzalka osłony,
strzalka obudowy,
strzalka filtry,
strzalka ogrodzenia,
strzalka urządzenia wentylacyjne,
strzalka przesiewacze,
strzalka urządzenia chłodnicze,
strzalka maszyny rolnicze,
strzalka urządzenia piekarnicze,
strzalka elementy dekoracyjne w budownictwie.


Oferta dla ciebie

Siatki wykonujemy z blach o grubości od 0,3 do 3 mm z materiałów takich jak blachy stalowe, ocynkowane, aluminiowe, miedziane i mosiężne.

Wybierz rodzaj materiału i grubość blachy, a w razie problemów z wyborem i dopasowaniem siatki do swoich wymagań – skontaktuj się z nami!


© 2012 PPUH Tora