o_firmie oferta galeria kontakt
'
PPUH TORA
ul. Św. Rocha 27A
27-215 Wąchock

tel./fax 41 275 22 74
kom. 508 280 607

mail: tora@tylko.net
siatka_cieto-ciagniona siatka_pleciona siatka_zgrzewana blachy_perforowane

Siatki metalowe i blachy perforowane

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą siatek i blach perforowanych. Nasza firma to producent siatki, o uznanej renomie i wieloletnim doświadczeniu.

Proponujemy Państwu wysokiej klasy produkty, wykonane z dobrej jakości materiałów, w starannie przeprowadzonym procesie produkcyjnym.

Wśród proponowanych produktów znajdują się siatki metalowe w kilku rodzajach, przeznaczone do bardzo szerokiego zastosowania. Z powodzeniem można z nich wykonywać wszelkiego rodzaju osłony i obudowy, filtry o różnej przepuszczalności, elementy urządzeń wentylacyjnych, chłodniczych i piekarniczych, przesiewacze do materiałów sypkich. Siatki metalowe znajdują zastosowanie także, jako elementy maszyn rolniczych i przede wszystkim jako ogrodzenia i elementy dekoracyjne w budownictwie.

Poszczególne rodzaje siatek cechują się następującymi właściwościami:

1) Siatki cięto ciągnione - sztywne siatki, wykonywane z blach stalowych, ocynkowanych, aluminiowych, miedzianych i mosiężnych, dzięki czemu możliwe jest dobranie produktu dostosowanego do każdych warunków. Grubość blachy wykorzystywanych do produkcji tego typu siatek rozciąga się od 0,3mm do 3 mm. Maksymalna dostępna szerokość siatki to 2000 mm. Z kolei oczka mają wymiary od 2 do 100 mm długości i od 1,5 do 50 mm szerokości.

2) Siatki plecione - siatki bardziej elastyczne, wykorzystywane głównie jako siatka ogrodzeniowa, wykonywane z drutu stalowego, ocynkowanego, nierdzewnego, mosiężnego lub miedzianego, o grubości od 1,4 do 6 mm. Maksymalna dostępna szerokość tego typu siatki to 2000 mm. Tego typu siatki mogą być dostarczone w rolce lub w pociętych według wskazań klienta arkuszach. Na życzenie klienta wykonamy siatki o oczkach zgodnych z pożądanych przez klienta parametrami.

3) Siatki zgrzewane - siatki o pośrednim stopniu elastyczności, wykonywane metodą zgrzewania z drutu stalowego. Maksymalna dostępna szerokość siatki tego typu to 1300 mm. Dostępna szerokość oczek od 20 do 100 mm.

Uzupełnieniem oferty siatek są blachy perforowane, stanowiące doskonały materiał do wykonywania wszelkiego typu elementów ażurowych. Dzięki swoim właściwościom blachy perforowane z powodzeniem mogą być wykorzystywane w systemach wentylacji, jako: kratki osłonowe, obudowy wentylatorów, a także do wykonywania dźwiękochłonnych obudów hal przemysłowych. Atrakcyjny wygląd blach pozwala także na wykorzystywanie ich jako elementu dekoracyjnego - na fasadach budynków, balustradach, ściankach ażurowych, ogrodzeniach, a także w zdobniczych oprawach oświetleniowych.


© 2012 PPUH Tora